بارگذاری...

Pixi.

شرکت گندم کار ارائه کننده ی انواع خدمات خودرو با سابقه ای درخشان است.

آدرس: خیابان بزرگمهر قبل از جهارراه هشت بهشت بعد از کوچه سرو 54 ساختمان پارسیان
شماره تماس : +25-506-345-72
ایمیل :info@gandom-car.ir

کروز کنترل و لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ

سامانه چند منظوره کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ خودرو های اتومات دارای دو حافظه دائم و یک حافظه موقت بوده که به صورت کاملا استاندارد قابل نصب بر روی خودرو می باشد. این سامانه علاوه بر سیستم کروز کنترل دارای لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیز می باشد. سامانه لیمیترسرعت این خودرو با قابلیت استفاده در داخل شهر، به عنوان یک کمک راهنما جهت سهولت رانندگی بوده و با فعال نمودن آن در سرعت مشخص، خودرو بیش از سرعت یاد شده گاز نخواهد خورد.

 

بر این اساس رانندگان محترم قادر به حفظ سرعت خودرو خود در محدوده تعیین شده جهت اتوبان های داخل شهری خواهند بود. با توجه به رژیم ترافیکی در اتوبان های داخل شهری؛ عمدتا سیستم کروز قابلیت استفاده خود را از دست داده و در این خصوص سیستم لیمیتر می تواند کمک کننده باشد.

 

دزدگیر کدینگ این سامانه ، یک سیستم دزدگیر پیشرفته جهت ارتقای ایمنی خودرو شما می باشد که با فعال سازی آن پدال گاز از کار افتاده و دیگر خودرو گاز نخواهد خورد. شما به راحتی می توانید راهنمای استفاده از این سیستم در کسری از ثانیه این سیستم را فعال نموده و مانع از ربایش خودرو خود شوید حتی اگر رباینده دارای سوییچ خودرو باشد. به عنوان مثال اگر در پشت چراغ قرمز، مهاجمی وارد خودرو شده و راننده را مجبور به خروج از خودرو نماید، راننده می تواند به راحتی و حتی در شرایط روشن بودن خودرو مبادرت به قفل نمودن پدال گاز نماید. استفاده از این سیستم حتی در شرایط روشن بودن خودرو سبب ارتقای ایمنی و جلوگیری از مخاطرات مرتبط خواهد بود. نحوه کار سیستم دزدگیر کدینگ در ویرایش جدید نرم افزاری و سخت افزاری کروز کنترل ساده و کارآمد است. به این صورت کاربر علاوه بر بهره مندی از سیستمهای کروز کنترل و لیمیتر سرعت قادر خواهد بود که با قرار دادن یک کد سه رقمی، گاز خودرو قفل و غیرفعال نماید.  فعال سازی آپشن دزدگیر کدینگ در شرایط پارک خودرو در مکان های پرخطر نیز پیشنهاد می گردد. فعال سازی مجدد پدال گاز به شرط  ورود کد سه رقمی رمز خواهد بود.

 

 

برخی از مزایا و ویژگی های کروز کنترل:

  1. عدم نیاز به فشار دادن ممتد پدال گاز و جلوگیری از خستگی عضلات
  2. طراحی شده مطابق با استانداردهای جهانی صنعت خودرو
  3. آرامش ذهنی فوق العاده در رانندگی به دلیل عدم تمرکز بر روی سرعت
  4. کاهش موثر مصرف سوخت به دلیل تثبیت سرعت
  5. امکان تثبیت سرعت خودرو در شرایط مختلف رانندگی
  6. جلوگیری از جریمه سرعت غیر مجاز

 

این محصول توسط مرکز تخصصی گندم کار بصورت کاملا فابریک بر روی خودرو نصب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به علت تغییر قیمت روزانه محصولات لطفا قبل از خرید خود و ثبت سفارش با فروشگاه تماس حاصل فرمایید شماره تماس :09133205295 رد کردن