بارگذاری...

Pixi.

شرکت گندم کار ارائه کننده ی انواع خدمات خودرو با سابقه ای درخشان است.

آدرس: خیابان بزرگمهر قبل از جهارراه هشت بهشت بعد از کوچه سرو 54 ساختمان پارسیان
شماره تماس : +25-506-345-72
ایمیل :info@gandom-car.ir

دزدگیر هوشمند یا دزدگیر معمولی

چند سالی است که شرکت های خودرو سازی برای امنیت بیشتر و جلوگیری از سرقت به ساخت دزدگیر و ردیاب های خودرو روی آورده اند؛ مردم نیز از این تکنولوژی استقبال خوبی کرده و نسبت به روش های قدیمی مثل قفل فرمان و دزدگیرهای معمولی استقبال بیشتری می کنند .

یکی از پروژه هایی طراحی شده، بردهای حفاظتی و امنیتی خودرو است. از جمله انواع دزدگیر و ردیاب، کی لس ، ریموت کنترل های اندرویدی و …

در گندم کار می خواهیم به ویژگی های این سیستم های هوشمند خودرو بپردازیم :

ویژگی های نصب دزدگیر هوشمند خودرو:

– نصب بسیار آسان برای تکنسین

– آپشن های بی نظیر با کاربری راحت

– وغیره

این دزدگیر بر خلاف طراحی پیچیده ای که دارد ولی کاربر به راحتی با ریموت یا تلفن خود می تواند خودرو را کنترل کند. همچنین باز شدن اتومات درب ها با نزدیک شدن به خودرو (keyless) از ویژگی های جدیدی است که در این سیستم تعبیه شده است.

اگر در فاصله دوری ماشین  را پارک کرده اید؛ می توانید از راه دور هم از طریق SMS،  از خودرو  را محافظت کنید و وظعیت آن را بررسی نمایید (شامل موقعیت جغرافیایی خودرو، وضعیت درب ها، روشن یا خاموش بودن، قفل بودن و …)

تبدیل موبایل به ریموت دزدگیر هوشمند خودرو :

شما با استفاده از گوشی اندروید هوشمند می توانید اپلیکیشن ما را نصب کنید و تلفن همراه خود را تبدیل به ریموت خودرو کنید تا دیگر نیاز به ریموت نداشته باشید همچنین می توانید با تلفن همراه خود درب اتومبیل را از راه دور باز و بسته کرده و حتی آن را روشن و خاموش  کنید. پس نگرانی بابت گم کردن یا جا گذاشتن کلید در خودرو نخواهید داشت.

توقف خودروی سرقتی :

سنسورهایی بر روی  این دزدگیرها وجود دارد؛ که در هنگام سرقت با تلفن همراه می توانید خودرو را محافظت کنید؛ به این صورت که پس از طی کردن مسافت کوتاهی می توانید با تنظیم کردن کیلومتر شمار، آن خودرو را خود به خود خاموش کنید تا دیگر قابل استفاده سارقین نباشد.

ردیابی خودرو از طریق GPS

در هنگام سرقت خودر می توانید از طریق GPS که در خودروها به کار رفته است موقعیت مکانی آن را از طریق پیامک دریافت کنید و خودرو خود را پیدا کنید، همچنین می توانید صدای داخل کابین (سارقین) را شنود کنید!

از امکانات دیگر سیستم ردیابی می توان به تنظیم سرعت مجاز و کنترل ساعات تردد و توقف خودرو اشاره کرد، بدین صورت که اگر خودرو را در اختیار کسی قرارداده اید از استفاده صحیح وی آگاه شوید و در هنگام وقوع تخلف برایتان هشدار ارسال شود.

 

منبع: گندم کار

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به علت تغییر قیمت روزانه محصولات لطفا قبل از خرید خود و ثبت سفارش با فروشگاه تماس حاصل فرمایید شماره تماس :09133205295 رد کردن