بارگذاری...

Pixi.

شرکت گندم کار ارائه کننده ی انواع خدمات خودرو با سابقه ای درخشان است.

آدرس: خیابان بزرگمهر قبل از جهارراه هشت بهشت بعد از کوچه سرو 54 ساختمان پارسیان
شماره تماس : +25-506-345-72
ایمیل :info@gandom-car.ir

مزایای ردیاب خودرو در صنعت حمل و نقل و مدیریت ناوگان

ردیاب خودرو از آن دسته آپشن های است که نبودش در صنعت حمل و نقل، مدیریت ناوگان را سخت و دشوار می کند. با وجود ردیاب خودرو شما از لحظه به لحظه ی لوکیشن ناوگان خود خبر خواهید داشت و از راه دور ناوگان های خود را مدیریت می کنید.

1- صرفه جویی در هزینه ها و وقت

شما با داشتن ردیاب در ناوگان خود می توانید ترافیک های لحظه ای مسیر را رصد کنید و ناوگان خود را به مسیر های خلوت تر هدایت کنید شما اینگونه می توانید در وقت و سوخت صرفه جویی کنید.

 

2- مدیریت کار ها

شما با داشتن این ردیاب ها دیگر حتی بر ساعات کاری ناوگان مدیریت خواهید داشت و شما می توانید ساعت کاری خود را تنظیم کنید و رانندگان خود را موظف به انجام وظیفه خود در ساعات مربوطه بکنید.

 

3- مشتری مداری

حفظ رضایت مشتری از اوجب واجبات است یعنی در مدیریت ناوگان داشتن مشتری های رضایتمند از اصول کسب در این حوزه است. شما با ردیاب هایی که در ناوگان شما وجود دارد می توانید به مشتری خود زمان رسیدن محموله ها و لوکیشن دقیق بار را اعلام کنید و با داشتن چارچوب ها و خط کشی های خود به کسب و کار خود رونق و نظم بدهید.

4- افزایش بازدهی

شما با داشتن لوکیشن ناوگان خود از زمان دادن محموله و برگشت آنها به محل مطلع خواهید بود بنابراین می توانید برای سفر های بعدی برنامه ریزی کنید و بازدهی کسب و کار خود را افزایش دهید.

 

5- جلوگیری از سرقت

دیگر با داشتن ردیاب در ناوگان نیازی نیست نگران سرقت خودرو خود باشید با وجود این ردیاب ها شما مکان دقیق ناوگان خود را دارید و در صورت ربوده شدن هر یک از آنها با ارائه مکان دقیق به پلیس خودرو خود را به سرعت هر چه تمام بازپس گیرید.

 

6- تشخیص خودکار خودرو

شما با داشتن ردیاب در خودرو خود می توانید میزان دمای موتور و سطح سوخت را از راه دور مدیریت کنید و مواد قابل ذکر را به راننده خود هشدار بدهید و زمان خود را برای بررسی سلامت ناوگان نزد میکانیک ها هدر ندهید و در مواقع لازم که ردیاب نشان می دهد خودرو خود را برای سرویس های دوره ای ببرید.

7- اقدام به موقع

ردیاب های هوشمند در صورت وقوع حادثه یا خارج شدن خودرو از مسیر سریعا به شما از طریق پیامک اعلام هشدار کرده تا شما در همان لحظه اقدام به بررسی و مدیریت پدیده پیش آمده بکنید.

 

8- کمک به موقع

در صورت بروز حوادث شما از طریق لوکیشن راننده می توانید به او کمک و امداد برسانید و جان راننده خود و شاید تعدادی انسان دیگر را نجات دهید.

 

9- حرفه ای کردن کسب و کار

شما با نصب ردیاب بر روی ناوگان خود هم سایر رقبا را کنار میزنید وهم سبب امنیت رانندگان خود می شوید و هم مشتریان خود را راضی نگه می دارید و از همه مهم تر در هزینه ها و وقت صرفه جوی می کنید. اینگونه است که هم به کسب خود رونق داده اید و هم مدیریتی حرفه ای روی ناوگان خود دارید.

 

شما می توانید برای نصب ردیاب خودرو در اصفهان به مرکز تخصصی گندم کار مراجعه فرمایید و با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت صاحب ردیاب خودرو شوید.

منبع: گندم کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به علت تغییر قیمت روزانه محصولات لطفا قبل از خرید خود و ثبت سفارش با فروشگاه تماس حاصل فرمایید شماره تماس :09133205295 رد کردن