بارگذاری...

Pixi.

شرکت گندم کار ارائه کننده ی انواع خدمات خودرو با سابقه ای درخشان است.

آدرس: خیابان بزرگمهر قبل از جهارراه هشت بهشت بعد از کوچه سرو 54 ساختمان پارسیان
شماره تماس : +25-506-345-72
ایمیل :info@gandom-car.ir

با دزدگیر سیم کارتی بیشتر آشنا شوید

دزدگیر سیم کارتی

دزدگیر سیم کارتی از آن دسته فناوری های مدرن و جدید است که با افزودن یک سیم کارت درست و حسابی دزدان و سارقان اتومبیل را به چالش انداخته و موجب ترس و باز دارندگی آنها شده است. دزدان نیز مانند فناوری ها بروز می شوند و راه و نقشه ای جدید برای فناوری های جدید دارند اما ما همیشه باید یک قدم از آنها جلوتر باشیم. با یک سرچ ساده عبارت “از کار انداختن” نتایجی که به شما پیشنهاد می شود متوجه پیشرفت دزدان همراه با تکنولوژی خواهید شد. در این مقاله گندم کار شما را با فناوری غافلگیر کننده ی دزدگیر سیم کارتی آشنا می کند.

 

مشاهده لوکیشن ماشین

شما با داشتن دزدگیر های سیم کارتی دیگر نگران پیدا نشدن ماشینتان بعد از دزدی نخواهید بود زیرا می توانید مکان دقیقی که خودرو شما در آن قرار دارد را به صورت آنلاین در گوشی خود مشاهده کنید و با ارائه مستندات به پلیس، خودرو خود را باز پس بگیرید.

نصب بی دردسر

نصب دزدگیر های سیم کارتی مانند سیم کارت های دیگر سریع و آسان می باشد و نیازی به انجام کار خاصی نیست و هر نصاب دزدگیری توانایی نصب این دزدگیر را دارد.

 

غافلگیر کردن سارقان

با وجود این فناوری شما علاوه بر داشتن لوکیشن سارقان مستندات دیگر هم دارید. شما می توانید صدای افراد داخل خودرو را شنود و ضبط کنید و از آنها بر علیه شان در برابر قانون استفاده و آنها را غافلگیر کنید.

اجازه سوء استفاده از ماشینتان را به سارقان ندهید

دزدگیر های سیم کارتی این امکان را به شما می دهد که خودرو خود را پس از سرقت از هر کجای دنیا خاموش و در مواقع دلخواه روشن کنید و اینگونه دیگر به سارقان اجازه نخواهید داد با خودرو و پلاک شما خلاف کنند.

پیگیری مسیر های پیموده شده

شاید برای شما پیش آمده باشد یا در آینده تجربه کنید که یک فرد سارق خودرو شما را سرقت کرده و بعد از مدتی مثلا چند ساعت دوباره خودرو شما برگردانده باشد یا مثلا شما دوست داشته باشید مسیرهای که قبلا پیموده اید را مشاهده کنید.

 

در این مواقع با آدرس سایتی که هنگام نصب دزدگیر به شما اعطا می شود می توانید مسیر های پیموده شده یک سال اخیر را مشاهده کنید.

همیشه مراقب خودرو خود باشید

قطعا شما همیشه نمی توانید چهار چشمی مراقب خودرو خود باشد ولی دزدگیر های سیم کارتی این قابلیت را دارند که وقتی شما در خانه خود استراحت می کنید یا در مهمانی مشغول گپ و گفت هستید و یا در یک پاساژ مشغول خرید، این دزدگیر هوشمند یا ارسال پیامک شما را از حمل خودروتان با جرثقیل یا ضربه خوردن خودرو آگاه می کند.

احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که در رانندگی حواستان جای دیگری باشد و متوجه این نباشید که سرعت تان از حد مجاز بیشتر شود و دچار جریمه توسط دوربین های جاده شوید. اما با داشتن دزدگیر سیم کارتی در صورت افزایش سرعت تان بیش از حد مجاز پیامکی به شما ارسال می شود که شما از سرعت خود بکاهید تا از جریمه شدن مصون باشید.

 

شما می توانید با مراجعه به مرکز تخصصی گندم کار اقدام به نصب دزدگیر سیم کارتی در اصفهان بکنید.

منبع: گندم کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به علت تغییر قیمت روزانه محصولات لطفا قبل از خرید خود و ثبت سفارش با فروشگاه تماس حاصل فرمایید شماره تماس :09133205295 رد کردن